691 113 760 | Zamów darmową wycenę fotowoltaika@eg.com.pl

Buduj elektromobilną przyszłość

Ładowarki dla pojazdów elektrycznych to idealne rozwiązanie dla pragnących uatrakcyjnić

swoją inwestycję oraz wzbudzić zainteresowanie wśród szerszej grupy klientów.

Zaplanuj swoją instalację już podczas etapu projektowania i dołącz się do grona deweloperów

budujących zielone osiedla.

 

 

Już od 1700 zł netto

Go BOX

Stacja ładowania AC do użytku domowego lub mobilnego – umożliwia wpięcia zarówno do gniazda fazowego, jak i do standardowego gniazdka 230V.

Karta produktu

Już od 3000 zł netto

Glow BOX

Wydajne i estetyczne rozwiązanie AC do użytku domowego lub firmowego – kompaktowa konstrukcja pozwala na montaż w dowolnym miejscu.

Już od 17600 zł netto

Public BOX

Ładowarka AC dedykowana dla małych i średnich flot EV oraz do użytku komercyjnego

 

Postaw na profesjonalistów

Elastyczność rozwiązań

W naszej ofercie znajdują się urządzenia dopasowane zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego na małą, średnią i dużą skalę.

Kompleksowe zarządzanie

Wybierając urządzenia Ekopol Energy, wybierasz swobodny i w pełni zdalny dostęp do zaawansowanych danych o pracy swoich ładowarek.

Planowanie i doradztwo

Nasi eksperci pomogą Ci dobrać stacje ładowania dopasowane indywidualnie do Twoich potrzeb oraz przeprowadzą Cię przez formalności związane z instalacją własnej stacji ładowania.

Zdalna telemetria

Komunikacja ze stacją za pośrednictwem dedykowanej aplikacji pozwala na zdalną kontrolę poprawnego działania urządzenia.

Od dostawy po szkolenie

Swoją stację ładowania otrzymujesz bezpośrednio na miejsce instalacji a nasi serwisanci zadbają o jej właściwy montaż i przeszkolenie Ciebie oraz Twoich pracowników.

Serwis

Nasi serwisanci są gotowi na obsługę ewentualnej awarii 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki bezprzewodowej komunikacji z urządzeniem, mogą również przeprowadzić zdalną weryfikację pracy ładowarki.

ECO wizerunek

Dzięki ładowarkom EV Twoja inwestycja zyskuje na prestiżu i przyciąga szersze grono potencjalnych klientów.

Helpdesk

W dowolnym momencie możesz skontaktować się z nami jeżeli potrzebujesz pomocy technicznej lub informatycznej na temat obsługi lub pracy ładowarek.