691 113 760 | Zamów darmową wycenę fotowoltaika@eg.com.pl

Pozytywna energia dla Twojej floty

Wykorzystaj w pełni swoją flotę pojazdów elektrycznych. Dzięki Ekopol Energy

nie tylko zadbasz o najefektywniejsze ładowanie swoich samochodów, ale również

zyskasz możliwość rozliczania kierowców, zdalnego zarządzania ładowarkami oraz

wiele, wiele więcej.

Już od 1700 zł netto

Go BOX

Stacja ładowania AC do użytku domowego lub mobilnego – umożliwia wpięcia zarówno do gniazda fazowego, jak i do standardowego gniazdka 230V.

Karta produktu

Już od 3000 zł netto

Glow BOX

Wydajne i estetyczne rozwiązanie AC do użytku domowego lub wewnątrz firmowego – kompaktowa i trwała konstrukcja pozwala na montaż w praktycznie dowolnym miejscu.

Już od 17600 zł netto

Public BOX

Stacja ładowania AC dedykowana dla małych i średnich flot EV oraz do użytku komercyjnego.

Postaw na profesjonalistów

Elastyczność rozwiązań

W naszej ofercie znajdują się urządzenia dopasowane zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego na małą, średnią i dużą skalę.

Trwałość i bezpieczeństwo

Ładowarki produkowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii z dbałością o najwyższą jakość wykonania, pracy oraz bezpieczeństwo użytkowników.

Kompleksowe zarządzanie

Wybierając urządzenia Ekopol Energy, wybierasz swobodny i w pełni zdalny dostęp do zaawansowanych danych o pracy swoich ładowarek.

Planowanie i doradztwo

Nasi eksperci pomogą Ci dobrać stacje ładowania dopasowane indywidualnie do Twoich potrzeb oraz przeprowadzą Cię przez formalności związane z instalacją własnej stacji ładowania.

Zdalna telemetria

Komunikacja ze stacją za pośrednictwem dedykowanej aplikacji pozwala na zdalną kontrolę poprawnego działania urządzenia.

Od dostawy po szkolenie

 Swoją stację ładowania otrzymujesz bezpośrednio na miejsce instalacji a nasi serwisanci zadbają o jej właściwy montaż i przeszkolenie Ciebie oraz Twoich pracowników.

Serwis

Nasi serwisanci są gotowi na obsługę ewentualnej awarii 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki bezprzewodowej komunikacji z urządzeniem, mogą również przeprowadzić zdalną weryfikację pracy ładowarki.

Flota pod kontrolą

Dzięki bezprzewodowej komunikacji z systemem zarządzania ładowaniem, wiesz dokładnie kto, kiedy oraz z jaką mocą używał Twojej stacji ładowania.

Helpdesk

W dowolnym momencie możesz skontaktować się z nami jeżeli potrzebujesz pomocy technicznej lub informatycznej na temat obsługi lub pracy ładowarek.