32 389 25 93 | Zamów darmową wycenę fotowoltaika@eg.com.pl

Finansowanie i dopłaty

Wyłącznie gotówka, klasyczny leasing i kredytowanie – te czasy już minęły. Z Ekopol Energy, poza standardowymi rozwiązaniami finansowania, Dzięki naszemu doświadczeniu i ofercie finansowania poprzez użycie ON na czele, pomożemy Ci wprowadzić instalację fotowoltaiczną w życie, bez obciążania Twojego portfela.

Dla biznesu

Z Ekopol Energy zamienisz swoje koszty w zysk, również w kwestii finansowania, zobacz jakie propozycje przygotowaliśmy dla Twojego przedsiębiorstwa

Dla rolnictwa

Niezależnie od tego czy posiadasz duże czy małe gospodarstwo, możesz liczyć na szereg programów i finansowanie Twojej nowej instalacji

Dla domu

Fotowoltaika z nami to nie tylko standardowe panele słoneczne na dachu, tak samo jest w przypadku możliwości finansowania jakie oferujemy

Finansowanie dla biznesu

Pomożemy Ci napędzić EkoEnergią słońca Twoje przedsiębiorstwo, poniżej przeczytasz jakie możliwości finansowań i dopłat czekają na Ciebie. Pamiętaj że z Ekopol Energy dobierzemy idealne rozwiązanie dla Twojej firmy i potrzeb.

Finansowanie zużytym olejem napędowym

Jak to działa ?: Jeżeli zużywasz hurtowe ilości ON i podpiszesz z nami umowę na dostawę paliw lub chcesz w swojej firmie zainstalować system zarządzania dystrybucją paliwa Mikrostacje.pl – nagrodzimy Cię za współpracę finansując Twoją nową instalację fotowoltaiczną.

– Odpis od podatku

Jak to działa ?: W zależności od sposobu rozliczania możesz liczyć na odpowiednio 17 lub 32 % odpisu od podatku CIT. W wariancie rozliczania liniowego jest to 19%.

Instalację możesz również odpisać od podatku VAT

– Programy rządowe

Energia+: W ramach tego programu przedsiębiorca może liczyć na pożyczkę w wysokości do 85 % wartości instalacji fotowoltaicznej.

POIR Gwarancja Biznesmax: To forma dotacji w formie refundacji odsetek za kredyt objęty gwarancją i udzielony przez BGK.

NFOŚiGW: Programy lokalne oraz fundusz modernizacyjny umożliwiają uzyskanie szeregu form wsparcia, w tym pożyczki umażalnej nawet w 90 %.

 

Finansowanie dla rolnictwa

Sprawdź poniżej jakie korzyści możesz uzyskać z Ekopol Energy – pomożemy Ci uzyskać najkorzystniejszą formę dotacji lub dofinansowania dla Twojego gospodarstwa.

Finansowanie zużytym olejem napędowym

Jak to działa ?: Jeżeli zużywasz hurtowe ilości ON i podpiszesz z nami umowę na dostawę paliw lub chcesz w swojej firmie zainstalować system zarządzania dystrybucją paliwa Mikrostacje.pl – nagrodzimy Cię za współpracę finansując Twoją nową instalację fotowoltaiczną.

.- Odpis od podatku

Jak to działa ?: Jako rolnik możesz liczyć na odliczenie 25 % odliczenia kosztów Twojej nowej instalacji fotowoltaicznej od podatku rolnego.

Odliczenie od podatku VAT

– Programy rządowe

Agroenergia: W zależności od mocy instalacji fotowoltaicznej program zakłada zwrot od 13 do 20 % kosztów kwalifikowanych oraz dopłaty nawet do 20 000 PLN.

ARiMR: W połączeniu z wprowadzeniem odpowiednich rozwiązań związanych z produkcją gospodarstwa, możesz liczyć nawet na 50 % zwrotu kosztów Twojej nowej instalacji

Finansowanie dla domu

Jako klient indywidualny również możesz liczyć na dofinansowania

– Ulga podatkowa

Jak to działa ?: Jako osoba prywatna masz możliwość otrzymania dofinansowania w postaci ulgi podatkowej (termomodernizacyjnej), odpowiednio 17 lub 32 %.

– Programy rządowe

Mój Prąd: Program oferuje dopłatę w wysokości nawet 3000 PLN na Twoją nową instalację fotowoltaiczną

Czyste powietrze: Podobnie jak w przypadku „Mojego prądu”, klienci indywidualni mogą otrzymać 5000 PLN dofinansowania (programy nie łączą się).