32 389 25 93 | Zamów darmową wycenę fotowoltaika@eg.com.pl

Rozwiązania energetyczne dla biznesu

Od Ponad 30 lat działamy w branży energetycznej i dostarczamy klientom kompleksowych rozwiązań technologiczno – energetycznych. Ekopol Energy to nowoczesne zarządzanie energią w każdym przedsiębiorstwie. Jeżeli planujesz inwestycję w fotowoltaikę, sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Innowacyjne podejście do fotowoltaiki

Poza standardowymi rozwiązania fotowoltaicznymi oferujemy nowość na rynku. Instalacje bez pozwolenia na budowę, wymagające minimum formalności i pozwalające na korzystanie z paneli bez poświęcania cennego miejsca na Twojej posesji.

Na czym to polega ?

Dzięki naszym rozwiązaniom łączymy świat energii, paliw i zarządzania dla biznesu w jedną całość uzyskując efekt synergii

Zainwestuj w instalację fotowoltaiczną

Zrealizuj z nami swoją instalację fotowoltaiczną na dachu, na gruncie lub na naszej autorskiej konstrukcji typu Carport zwanej MikroSunBox. Konstrukcja ta jest jedynym takim rozwiązanie na rynku. Nie wymaga od Ciebie żadnych zgłoszeń i pozwoleń na budowę oraz w pełni wykorzystuje Twoje miejsca parkingowe. Instalacja jest realizowana na sprawdzonych komponentach wiodących marek z długimi gwarancjami. Zarówno zwykła instalacja jak i MikroSunBox mogą stać się dodatkowo częścią naszej technologii, jeżeli się na to zdecydujesz.

Technologia Mikrostacje.pl

Zbiorniki do magazynowania paliw płynnych, dostawy paliw płynnych, zdalne zarządzanie energią i paliwami w przedsiębiorstwie za pomocą smartfona lub komputera, rejestracja czasu pracy czy monitorowanie i zarządzanie GPS flotą pojazdów. Do tej pory każdą z tych usług zajmowała się osobna firma, nie oferując wzajemnej kompatybilności systemów. Mikrostacje.pl to system oferujący wszystkie te funkcjonalności w postaci jednego, przejrzystego portalu. Nie musisz korzystać z wszystkich modułów. Dobierzemy ofertę indywidualnie dla Ciebie a im więcej elementów wybierzesz, tym więcej oszczędzisz.

Połącz nasze rozwiązania

Realizacja Instalacji fotowoltaicznej i jednoczesne korzystanie z dowolnego produktu technologii Mikrostacje.pl daje możliwość sfinansowania instalacji fotowoltaicznej znacznie poniżej ceny rynkowej. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest opcja podglądu do wszystkich systemów zarządzania w jednym panelu klienta. Daje to duże możliwości analizy i raportów a co najważniejsze dzięki temu połączeniu mamy podgląd pod pracę systemów i zapewniamy pełne wsparcie 24/7.

Połącz fotowoltaikę ze zbiornikiem Mikrostacje.pl

Użyj generowanej energii do zasilania pojazdów elektrycznych

Korzystaj z Twojego parkingu jak do tej pory

Powiedz nam, co Cię interesuje ?

Konwencjonalna instalacja fotowoltaiczna

Instalacje fotowoltaiczne oparte o markowe i sprawdzone komponenty. Skontaktuj się z nami i wykorzystaj moc odnawialnych źródeł energii.

Instalacja połączona z naszą technologią dla biznesu

Jednym kliknięciem, przy pomocy komputera lub smartfona zarządzaj kompleksowo gospodarką energetyczną, w tym, paliwami, fotowoltaiką, pracownikami oraz pojazdami w Twoim przedsiębiorstwie.

Finansowanie

Sprawdź jak możesz sfinansować Twoją nową instalację fotowoltaiczną z Ekopol Energy.

Finansowanie paliwem

Leasing

Dotacja

Wystarczy fragment parkingu

Nie chcesz lub nie możesz zainstalować instalacji na dachu? Chciałbyś, by Twoja firma była postrzegana jako bardziej Eko, potrzebujesz dodatkowej mocy ale nie masz już miejsca na dachu? Nasz autorski projekt Carportu zwanego MikroSunBox rozwiąże te problemy. Napisz do nas i dowiedz się w jaki sposób możesz wykorzystać swój parking, żeby zacząć na nim zarabiać.

Co z nami zyskujesz ?

Wizerunek

Rozwiązania fotowoltaiczne budują wizerunek nowoczesnego gospodarstwa.

Finansowanie

Najtańsze finansowanie na rynku między innymi w formie rozliczenia olejem napędowym oraz preferencyjne warunki leasingowe.

 

Oszczędność

Nie tylko generujesz własną energię elektryczną ale możesz zaoszczędzić na paliwie oraz przez łączenie kolejnych segmentów systemu Mikrostacje.pl

 

Bezpieczeństwo użytkowania

Dbamy o bezpieczny montaż instalacji oraz będziemy czuwać 24/7 nad pracą Twojej mini-elektrowni.

 

Wszystko pod ręką

Pełny monitoring wszystkich urządzeń w tym pracy instalacji w jednym systemie. Automatyczne analizy i raportowania

 

Kontakt

tel. 32 389 25 93

Napisz lub zadzwoń - doradca w prosty sposób wyjaśni jak możesz zacząć oszczędzać już od dzisiaj

Andrzej Stasiak

Specjalista ds. fotowoltaiki

andrzej.stasiak@eg.com.pl

41-940 Piekary Śląskie ul. Graniczna 7

tel. 32 389 25 70

eg@eg.com.pl

www.eg.com.pl

NIP:627 001 28 03