32 389 25 93 | Zamów darmową wycenę fotowoltaika@eg.com.pl

Rozwiązania energetyczne dla rolnictwa

Posiadasz niezagospodarowane nieużytki, plac lub wolną powierzchnie na dachu ? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, sprawdź naszą ofertę.

Gwarancja najniższej ceny

W ofercie z finansowaniem naszym paliwem oferujemy najlepsze ceny na rynku. Nawet o 50% taniej niż konkurencja.

Na czym to polega ?

Mamy pomysł na oszczędności w Twoim gospodarstwie – dzięki rozwiązaniom Ekopol Energy łączymy świat paliw, energii i zarządzania.

Instalacje dla dużych i małych gospodarstw

Czy wiesz że większość otwartych placów i nieużytków mogą zacząć generować energię, zamieniając Twoje koszty w oszczędności a finalnie – w zysk ?

Nasze instalacje to nie kolejne panele fotowoltaiczne, dostępne od dawna na rynku i oferowane przez setki przedsiębiorstw. Jest to również idealne rozwiązanie gdy nie chcesz lub nie możesz montować paneli na swoim dachu. Systemy zarządzania Ekopol Energy to innowacyjne podejście do tego tematu. Polega on na „podniesieniu” instalacji fotowoltaicznej i zarządzania energią z poziomu gruntu, bez pozwolenia na budowę i z zachowaniem wszystkich dotychczasowych funkcjonalności i swobody użytkowania Twojej posesji. Wykorzystanie tego rozwiązania ograniczone jest wyłącznie Twoimi potrzebami i naszą pomysłowością.

Technologia Mikrostacje.pl

Zbiorniki do magazynowania paliw płynnych, dostawy paliw płynnych, zdalne zarządzanie energią i paliwami w gospodarstwie za pomocą smartfona lub komputera, monitorowanie i zarządzanie GPS Twoimi maszynami. Do tej pory każdą z tych usług zajmowała się osobna firma, nie oferując wzajemnej kompatybilności systemów. Mikrostacje.pl to rozwiązanie oferujące wszystkie te funkcjonalności w postaci jednego, przejrzystego portalu. Nie musisz korzystać z wszystkich modułów. Dobierzemy ofertę indywidualnie dla Ciebie a im więcej elementów wybierzesz, tym więcej oszczędzisz.

Możesz zaoszczędzić nawet więcej

Realizacja Instalacji fotowoltaicznej i jednoczesne korzystanie z dowolnego produktu technologii Mikrostacje.pl daje możliwość sfinansowania instalacji fotowoltaicznej znacznie poniżej ceny rynkowej. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest opcja podglądu do wszystkich systemów zarządzania w jednym panelu klienta. Daje to duże możliwości analizy i raportów a co najważniejsze dzięki temu połączeniu mamy podgląd pod pracę systemów i zapewniamy pełne wsparcie 24/7.

Korzystaj z Twojego gospodarstwa jak do tej pory.

Zacznij zarabiać na nieużytkach.

Połącz fotowoltaikę ze zbiornikiem na paliwa.

Powiedz nam, Co Cię interesuje

Konwencjonalna instalacja fotowoltaiczna

Instalacje fotowoltaiczne oparte o markowe i sprawdzone komponenty. Skontaktuj się z nami i wykorzystaj moc odnawialnych źródeł energii.

Instalacja połączona z naszą technologią

Jednym kliknięciem, przy pomocy komputera lub smartfona zarządzaj kompleksowo gospodarką energetyczną, w tym, paliwami, fotowoltaiką, pracownikami oraz pojazdami w Twoim przedsiębiorstwie.

Finansowanie

Sprawdź jak możesz sfinansować Twoją nową instalację fotowoltaiczną z Ekopol Energy.

Finansowanie paliwem

Dotacja

Ulga podatkowa 25%

Leasing

Wystarczy fragment dachu, placu czy pola

Chciałbyś, by Twoje gospodarstwo było postrzegana jako bardziej Eko, potrzebujesz dodatkowej mocy ale nie masz już miejsca na dachu? Nasz autorski projekt - MikroSunBox rozwiąże te problemy. Napisz do nas i dowiedz się w jaki sposób możesz wykorzystać nasze rozwiązania, żeby zacząć na nim zarabiać.

Agroenergia

Dofinansowania dla rolników ruszają 08.07.2021. Poznaj szczegóły programu Agroenergia

Wielu rolników, sadowników i hodowców już się zdecydowało

Ty też zacznij oszczędzać, wystarczy telefon aby nasz konsultant przygotował dla Ciebie rozwiązania pozwalające generować maksymalne oszczędności przy minimum formalności i bez pozwoleń.

Co z nami zyskujesz ?

Wizerunek

Rozwiązania fotowoltaiczne budują wizerunek nowoczesnego gospodarstwa.

Finansowanie

Najtańsze finansowanie na rynku między innymi w formie rozliczenia olejem napędowym oraz preferencyjne warunki leasingowe.

 

Oszczędność

Nie tylko generujesz własną energię elektryczną ale możesz zaoszczędzić na paliwie oraz przez łączenie kolejnych segmentów systemu Mikrostacje.pl

 

Bezpieczeństwo użytkowania

Dbamy o bezpieczny montaż instalacji oraz będziemy czuwać 24/7 nad pracą Twojej mini-elektrowni.

 

Wszystko pod ręką

Pełny monitoring wszystkich urządzeń w tym pracy instalacji w jednym systemie. Automatyczne analizy i raportowania

 

Kontakt

tel. 32 389 25 93

Napisz lub zadzwoń - doradca w prosty sposób wyjaśni jak możesz zacząć oszczędzać już od dzisiaj

Andrzej Stasiak

Specjalista ds. fotowoltaiki

andrzej.stasiak@eg.com.pl

41-940 Piekary Śląskie ul. Graniczna 7

tel. 32 389 25 70

eg@eg.com.pl

www.eg.com.pl

NIP:627 001 28 03