32 389 25 93 | Zamów darmową wycenę fotowoltaika@eg.com.pl

O nas

Poznaj Ekopol Górnośląski Holding SA – Przedsiębiorstwo w skład którego wchodzi między innymi Ekopol Energy.

Firma z bogatą Historią

Ekopol Górnośląski Holding S.A to przedsiębiorstwo które od ponad 30 lat działa w branżach stali, paliwowej, budowlanej i energetycznej. Firma jest dynamicznie rozwijającym się zakładem produkcyjno – handlowo – usługowym działającą na terenie całego kraju. Dzięki bardzo dobrej znajomości branży energetycznej oraz współpracy z zaufanymi podmiotami zapewnia kompleksową obsługę w zakresie inwestycji fotowoltaicznych przez cały czas korzystania z instalacji zarówno dla biznesu jak i dla rolników i domu. Czymś co nas wyróżnia jest możliwość połączenia instalacji fotowoltaicznej z naszą technologią Mikrostacje.pl co daje niespotykany na rynku efekt synergii.

Spółka notowana na Giełdzie

EGH SA jest firmą notowaną na giełdzie papierów wartościowych New Connect.

Stabilność i bezpieczeństwo

Swoją działalność rozpoczęła w 1989 roku, budując stabilną pozycję na rynku i łącząc tysiące zadowolonych klientów swoją szeroką ofertą.

Innowacyjność i elastyczność

Jako przedsiębiorstwo technologiczne oraz producent – produkty w ofercie Spółki są zawsze udoskonalane i mogą zostać dostosowane do potrzeb klienta.

Łączymy nasze rozwiązania

Ekopol Górnośląski Holding SA to nie tylko bogata oferta ale również możliwość współpracy w zakresie wielu gałęzi biznesu. Dzięki synergii między poszczególnymi wydziałami, każdy klient otrzymuje w pełni kompleksowe rozwiązania, będąc jednocześnie nagradzanym za wybór każdego kolejnego elementu.

Budujemy bezpieczne i wieloletnie relacje

Każdy produkt Spółki objęty jest gwarancją a szczególny nacisk kładzony jest na profesjonalną obsługę posprzedażową. Wszystkie rozwiązania technologiczne Spółki spięte są zdalnym systemem telemetrycznym gwarantującym bezpieczeństwo użytkowania i serwis dostępny 24/7

Sprawdź pozostałe produkty Spółki EGH SA

Paliwa płynne, wyroby hutnicze, systemy zarządzania czasem pracy czy pracownikami, to oraz wiele więcej czeka na Ciebie w ofercie Ekopolu Górnośląskiego Holding SA.

Wejdź na www.eg.com.pl

Napisz na eg@eg.com.pl

Lub zadzwoń pod numer 32 389 25 60