691 113 760 | Zamów darmową wycenę fotowoltaika@eg.com.pl

Pokazowe zadaszenie EGH SA

Do obejrzenia przy siedzibie naszej Spółki.

 Zadaszenie demonstracyjne powstało jako w pełni funkcjonalny egzemplarz carportu z instalacją fotowoltaiczną 7,1 kWp – do obejrzenia na żywo w Piekarach Śląskich przy ulicy Ludwika Waryńskiego 20.

 

 

 

 

Montaż do fundamentu

Gwarancja stabilnej konstrukcji.

Zadaszenia montowane są do betonowego fundamentu, którego wytrzymałość zapewni bezpieczne użytkowanie zadaszenia niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

W odróżnieniu od produktów konkurencyjnych, nasze fundamenty nie wystają ponad ziemie oraz nie stosujemy betonowych podpór nagruntowych – stanowią one niepotrzebne zagrożenie uszkodzenia drzwi pojazdu podczas ich otwierania.

W aglomeracji miejskiej

Zwarta, stabilna budowa wiaty.

Nasze zadaszenia są idealnym rozwiązaniem wewnątrz dużego miasta, oferując 2 pełnowymiarowe stanowiska do parkowania, nawet dużych SUV’ów, wiata zajmuje minimalną ilość miejsca. Wiata została dodatkowo wyposażona w kompletną instalację fotowoltaiczną.

 

 

 

 

Zamiast garażu

Wysoka estetyka, takie same funkcjonalności.

Wiaty idealnie sprawdzają się w zamian za garaże lub otwarte miejsca parkingowe na podjeździe. Zadaszenie, skutecznie chroniąc pojazdy przed czynnikami atmosferycznymi, oferuje znacznie większą estetykę oraz nieporównywalnie większą trwałość, w porównaniu z popularnymi „blaszakami”.

Blacha trapezowa

Zarówno w wersji podstawowej, jak i z fotowoltaiką.

Blacha trapezowa stosowana jest we wszystkich naszych konstrukcjach. Zapewnia to wysoką trwałość, odporność na czynniki zewnętrzne i pełną wodoszczelność.

Zadaszenia na zamówienie

Dopasowane do Twoich wymagań

Nasze zadaszenia spełniają warunki posadowienia w praktycznie dowolnej lokalizacji. Czasem zdarza się jednak że specyfika terenu lub indywidualne preferencje wymagają modyfikacji konstrukcji. Jako producent zadaszeń, jesteśmy w stanie wykonać zadaszenie niestandardowe, dopasowane do Twoich wymagań.

Zamiast instalacji gruntowej

Szczególnie na niedużych posesjach.

Zastosowanie zadaszenia eliminuje marnotrawienie przestrzeni, jak ma to miejsce w przypadku instalacji gruntowej. Dodatkowo, wyżej zainstalowane moduły nie zbierają tyle kurzu i brudu np. podczas obfitych opadów deszczu, jak ma to miejsce w przypadku instalacji gruntowych.