667 951 305 | Zamów darmową wycenę fotowoltaika@eg.com.pl

Pokazowe zadaszenie EGH SA

Do obejrzenia przy siedzibie naszej Spółki.

 Zadaszenie demonstracyjne powstało jako w pełni funkcjonalny egzemplarz carportu MikroSunBOX do obejrzenia na żywo w Piekarach Śląskich przy ulicy Ludwika Waryńskiego 20.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego carportu demo osobiście lub do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie z naszym przedstawicielem.

 

 

 

 

Montaż do fundamentu

Gwarancja stabilnej konstrukcji.

Zadaszenia montowane są do betonowego fundamentu, którego wytrzymałość zapewni bezpieczne użytkowanie zadaszenia niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

W odróżnieniu od produktów konkurencyjnych, nasze fundamenty nie wystają ponad ziemie oraz nie stosujemy betonowych podpór nagruntowych – stanowią one niepotrzebne zagrożenie uszkodzenia drzwi pojazdu podzczas ich otwierania.

Zadaszenia na zamówienie

Wybierając MikroSunBOX wybierasz producenta.

Podczas realizacji tego zamówienia, konstrukcja zadaszenia została zmodyfikowana z naszych standardowych podpór typu „V”, na podpory pionowe. Jak każdy nasz produkt, carport został indywidualnie zaprojketowany, przeliczony i otrzymał stosowną dokumentację.

 

Nie tylko dwa stanowiska

Dzięki modułowej konstrukcji możemy dowolnie modyfikować projekt

Mimo że nasze podstawowe modele zadaszeń oferują 2 stanowiska do parkowania pojazdów, możemy dowolnie powiększać konstrukcję o kolejne miejsca.

 

Instalacje gruntowe

W naszej ofercie znajdują się również popularne rozwiązania naziemne

Będąc producentem konstrukcji pod fotowoltaikę, możemy dowolnie dostosować się do warunków i miejsca na danej posesji. Do produkcji podstaw wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkową stal z powłoką antykorozyjną Magnelis.

 

W aglomeracji

Rozwiązania dopasowane do dowolnych warunków

Nasze zadaszenia powstają nie tylko na prywatnych lub firmowych ogrodzonych posesjach, ale również wewnątrz aglomeracji miejskiej. Oszczędność miejsca i zachowanie miejsc parkingowych są w tym przypadku nieocenionymi zaletami zadaszeń MikroSunBOX.