32 389 25 93 | Zamów darmową wycenę fotowoltaika@eg.com.pl

Sfinansuj swoją nową instalację przez zużycie ON

Nowość w ofercie ! jako jedyni na rynku oferujemy innowacyjne rozwiązanie w postaci finansowania fotowoltaiki przez zakup paliw płynnych. Rozpocznij odbiór naszego ON a nagrodzimy Cię premią fotowoltaiczną którą sfinanasujesz swoją instalację.

Jesteś zainteresowany nową instalacją fotowoltaiczną?

Ekopol Górnośląski Holding SA ma dla Ciebie specjalną ofertę.

Połączymy dla Ciebie usługi zarządzania przedsiębiorstwem – system Mikrostacje.pl, dostawy oleju napędowego i instalację fotowoltaiczną w jedną, atrakcyjną ofertę. 

Zobaczmy jakie korzyści uzyskasz w przypadku połączenia tych usług w jeden organizm, zarządzany jedną aplikacją, poprzez jeden portal.

Przestudiujmy razem na standardowym przykładzie:

 

1. Korzystasz już z technologii zarządzania przedsiębiorstwem Mikrostacje.pl.

 

2. EGH SA dostarcza do Twoich zbiorników zarządzanych tą technologią olej napędowy w ilości na przykład 20 000 litrów miesięcznie.

3. Dokonujesz zakupu urządzenia fotowoltaicznego w EGH SA o mocy np. 10 kWp, które EGH SA montuje na Twoim parkingu nie tracąc jego funkcjonalności.

Załóżmy, że zdecydowałeś się na leasing w dowolnym wybranym przez siebie przedsiębiorstwie leasingowym. W konsekwencji Twoja miesięczna rata leasingowa za urządzenie fotowoltaiczne wynosi około 520,00 PLN netto.

 

4. W związku z tym, że korzystasz z naszych kompleksowych usług, generujemy dla Ciebie bonus w postaci premii ekologicznej w wysokości:

Premia ekologiczna to kwota netto, którą obciążasz comiesięcznie EGH SA.

Znając powyższe policzmy, ile możesz zaoszczędzić:

a ) z technologii zarządzania przedsiębiorstwem Mikrostacje.pl już korzystasz, więc nie generuje ona żadnych dodatkowych kosztów,

b) dostarczamy już olej napędowy do Twojego przedsiębiorstwa w oparciu o znane Ci ceny i ilości, tutaj również nie ma dodatkowych opłat,

    1.  c) zdecydowałeś się na instalację fotowoltaiczną o mocy 10 kWp i zaczynasz płacić ratę leasingową w wysokości 520,00 PLN netto. To dodatkowy koszt,

d) zgodnie z tabelą powyżej, masz również przychód w postaci premii ekologicznej. To oznacza że jeżeli zakupiłeś poprzez technologię Mikrostacje.pl co najmniej 17 531 litrów oleju napędowego, obciążysz EGH SA kwotą 263,00 PLN netto, dzięki temu, Twoje koszty spadną miesięcznie do zaledwie 257,00 PLN netto (520,00-263,00 = 257,00 PLN).

Jeżeli jednak kupisz więcej, na przykład ponad 33 531 litrów oleju napędowego – EGH SA wypłaci Ci premię ekologiczną w wysokości 503,00 PLN – a więc Twoje koszty spadną do zaledwie 17,00 PLN miesięcznie.

  1. Jednak cały czas pamiętaj, że urządzenia fotowoltaiczne są Twoją własnością i produkują Twój „prąd”. Ich praca to dodatkowa oszczędność.

Oczywiście, kwota comiesięcznej premii ekologicznej zmienia się w zależności od ilości zużycia oleju napędowego i mocy zainstalowanych urządzeń fotowoltaicznych.

Jeżeli masz pytania – nasi pracownicy czekają na Twój telefon lub wiadomość.