691 113 760 | Zamów darmową wycenę fotowoltaika@eg.com.pl

Plac budowy pod kontrolą

Wjazdy | Czas pracy | Monitoring |Ochrona maszyn

Gdzie są Twoi pracownicy ?

SmartSite umożliwi Ci monitorowanie czasu pracy bez wychodzenia z domu

Kto wjechał na teren ?

Dowiedz się dzięki sparowaniu zdalnych szlabanów z monitoringiem

Połącz rozwiązania w jeden system

Umożliwiamy zestawienie wszystkich technologii w jednym portalu

Zdalny podgląd CCTV 24/7

Dzięki bezprzewodowym kamerom wysokiej rozdzielczości

Poznaj SmartSite – Inteligentne zarządzanie obszarem

SmartSite to innowacyjne narzędzie do monitorowania i zarządzania Twoim placem budowy, parkingiem lub innym obszarem który wyposażony jest w infrastrukturę bezpieczeństwa czy monitoringu. Do tej pory każde z tych urządzeń posiadało własny system zarządzania (indywidualny software), lub wykorzystywało tylko podstawowe formy interakcji (np. pilot radiowy do szlabanu.

Dzięki Smart lite, możesz połączyć te wszystkie urządzenia w jeden spójny system, i mieć do niego dostęp z dowolnego miejsca przy użyciu Twojego internetowego portalu klienta.

L

Elastyczność

Dzięki szeregowi zastosowań, SmartSite może obsługiwać praktycznie dowolny format sygnału do zarządzania.

R

Niezależność

Nie musisz już korzystać z osobnego systemu lub kontrolera do sterowania poszczególnymi urządzeniami. Nie musisz też wymieniać istniejących systemów.

Innowacyjność

Zmienimy dowolne urządzenie sterowane pilotem w zdalny element systemu SmartSite. Masz własne propozycje ? My to zrealizujemy !

.

Mobilność

Twój SmartSite obsługiwał plan budowy lub inną, tymczasową inwestycję ? To nie problem, system może być z łatwością przeinstalowany do kolejnej lokalizacji, bez dodatkowych kosztów.

Idealne rozwiązanie do rejestracji czasu pracy

SmartSite dzięki szeregowi zastosowań jest idealnym rozwiązaniem do kompleksowej rejestracji czasu pracy. Jednoczesna obsługa CCTV oraz możliwość integracji z większości systemów RCP, dostępnych na rynku, pozwala na uniknięcie nadużyć pracowników pod kątem wypełniania czasu pracy (odbijanie kart na innych pracowników, niezarejestrowane przerwy i podobne) przez podwójną weryfikację czasu pracy.

W naszej ofercie znajdują się również autorskie urządzenia RCP – Ekopol TimeBOX. Więcej informacji na temat tego rozwiązania mogą Państwo uzyskać TUTAJ

 

Na budowę i nie tylko

SmartSite powstał z myślą o placach budowy gdzie dynamika pracy oraz ilość zaangażowanych pracowników i podwykonawców utrudnia sprawne monitorowanie prac i wywiązywanie się z powierzonych zadań.

System, dzięki swoim funkcjonalnościom świetnie sprawdza się również w firmach o specyfikacji biurowej, do monitorowania parkingów, parków czy budynków użyteczności publicznej.

Fotowoltaika

Wszystkie podzespoły mogą zostać zmodernizowane do zasilania energią słoneczną

Wjazdy i wyjazdy

Zdalnie zarządzane szlabany nie pozwolą na wjazd osobom niepowołanym

Podgląd 24/7

Kamery GSM umozliwiają nie tylko monitoring ale również wyznaczanie stref ostrzeżenia oraz komunikację głosową

Czas pracy

Rozszerzenie oferty o TimeBOX onacza pełną wiedzę na temat kto oraz kiedy stawił się do pracy

GPS

Elastyczność systemu pozwala na wykorzystanie dotychczasowych rejestratorów lub instalację naszych autorskich rozwiązań do monitorowania floty

Prosta instalacja do dowolnego systemu

Elastyczność sterownika SmartSite umożliwia instalację niezależnie czy Twoje urządzenia pracują w technologii radiowej, WiFi, Bluetooth czy LAN.

Dzięki temu możesz zamienić Swój dotychczasowy szlaban czy bramę sterowaną pilotem, w urządzenie sterowane z Twojego smartfona czy komputera.

 

Ochrona Twojej posesji na wyciągnięcie ręki