691 113 760 | Zamów darmową wycenę fotowoltaika@eg.com.pl

Wygodne i bezpieczne parkowanie

Pod wodoszczelnym i trwałym zadaszeniem

Wszystkie elementy zadaszenia realizujemy dzięki własnej hali produkcyjnej, z zastosowaniem wyłącznie wysokogatunkowej stali konstrukcyjnej. Dodatkowo, nasze konstrukcje zabezpieczone są powłoką Magnelis – warstwą bardziej odporną na korozję i uszkodzenia niż stal ocynkowana.

Każda konstrukcja może być również pomalowana proszkowo w dowolny kolor z palety RAL.

W zależności od wybranej wersji konstrukcji, zadaszeniem jest blacha trapezowa lub instalacja fotowoltaiczna z blachą trapezową – gwarantując pełną wodoszczelność niezależnie od warunków.

Konstrukcja montowana jest bezpośrednio do fundamentu, bez wystających betonowych podpór – dzięki czemu nie uszkodzisz drzwi swojego samochodu podczas wysiadania.

 

Modułowa konstrukcja

Trwała i prosta

Nasze zadaszenia to sprawdzona konstrukcja, zaprojektowana i przetestowana pod kątem dowolnych warunków atmosferycznych. Deszcz, śnieg czy silny wiatr są jej nie straszne.

Realizacja zadaszeń o większej powierzchni (większe niż 2 – stanowiskowe) polega na połączeniu w szereg kilku konstrukcji standardowych – takie rozwiązanie pozwala nie tylko na wykonanie praktycznie nieograniczonej ilości stanowisk do parkowania, bez zmartwień o stabilność instalacji. Ale również daje możliwość późniejszej rozbudowy pojedynczej wiaty o kolejne stanowiska.

Minimum formalności

Od audytu, przez projekt, po instalację.

Wybierając nasze zadaszenia, wybierasz wsparcie profesjonalistów z branży fotowoltaicznej, którzy pomogą przejść Ci przez wszystkie etapy prowadzące do posiadania własnego carportu.

Nasz przedstawiciel pomoże Ci wybrać optymalne miejsce na Twojej posesji, z uwzględnieniem nasłonecznienia czy komfortu późniejszego korzystania z zadaszenia. Pomagamy również w uzyskaniu możliwych na daną chwilę dofinansowań czy ulg na instalacje fotowoltaiczne.

Posadowienie naszego carportu oznacza również przydzielenie opiekuna posprzedażowego który pomoże w użytkowaniu zadaszenia, wsparcie serwisowe, oraz atrakcyjne rabaty i upusty na późniejszą rozbudowę czy dodatkowe akcesoria.

 

Indywidualne akcesoria

Oraz markowe podzespoły

Jesteśmy bezpośrednim producentem oferowanych konstrukcji, co pozwala na indywidualne doposażenie lub modyfikację zadaszenia. Wykorzystujemy wyłącznie markowe i przetestowane podzespoły, w zakresie elektroniki PV oraz zabezpieczeń instalacji korzystamy głównie z urządzeń Growatt, a wybierając akcesoryjną stację ładowania EV, proponujemy ładowarki Gl Charge – producenta ze Słowenii, którego jesteśmy wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem w Polsce.

 

Załóż własną Mikrostację paliw

Oferta dla przedsiębiorców zużywających hurtowe ilości ON

Jesteśmy jednym z wydziałów Spółki Ekopol Górnośląski Holding (www.eg.com.pl) której działalność obejmuje między innymi hurtowa dystrybucja paliw płynnych oraz zbiorników do ich magazynowania. Dzięki temu oferujemy przedsiębiorcom mogącym odbierać paliwa w ilościach hurtowych połączenie ofert na zadaszenie fotowoltaiczne oraz odbiór paliw. Dzięki temu, w zależności od zakontraktowanej ilości odbieranych litrów ON – możemy przekazać zadaszenie nawet za 1zł.