667 951 305 | Zamów darmową wycenę fotowoltaika@eg.com.pl

Wygodne i bezpieczne parkowanie

Pod wodoszczelnym i oświetlonym zadaszeniem, generującym energię.

Zadaszenie fotowoltaiczne MikroSunBOX to trwała stalowa wiata samochodowa typu carport, której zadaszenie stanowią moduły fotowoltaiczne. Dzięki zastosowaniu stali konstrukcyjnej z powłoką Magnelis, oraz opcjonalnemu lakierowaniu proszkowemu konstrukcji, zadaszenie zapewnia użytkowanie przez lata bez obaw o utratę stabilności czy korozję.

Wiata może być zadaszona bezpośrednio modułami PV lub blachą trapezową, na którą zostają umieszczone panele.

MikroSunBOX jest w całości zaprojektowany w odniesieniu do najcięższych warunków atmosferycznych w Polskiej strefie klimatycznej i nie straszny mu wiatr, ulewny deszcz czy obfite opady śniegu.

Konstrukcja montowana jest bezpośrednio do fundamentu za pomocą kotw. Poza sztywnością konstrukcji zapewnia to również wygodne wsiadanie / wysiadanie z pojazdu. Nie stosujemy betonowych nagruntowych podpór, które, tak jak to bywa w produktach konkurencyjnych, stwarzają zagrożenie uszkodzenia drzwi.

 

 

Modułowa konstrukcja

Niestandardowa posesja lub późniejsza rozbudowa jej nie straszna.

W naszej ofercie znajduje się kilka standardowych modeli zadaszeń w zależności od ich wielkości i mocy. Nie oznacza to jednak że ograniczamy się wyłącznie do tych wartości. Wszystkie carporty MikroSunBOX mogą zostać dowolnie modyfikowane i dopasowane do dostępnego miejsca czy wymaganej, generowanej mocy.

Oznacza to również możliwość późniejszego rozbudowania konstrukcji o kolejne stanowiska do parkowania. To jak pojemne będzie zadaszenie MikroSunBOX na Twojej posesji zależy wyłącznie od Ciebie.

Wszystkie modele niestandardowe zostają indywidualnie zaprojektowane i przeliczone w odniesieniu do konkretnego przypadku przez nasz zespół inżynierów.

Dzięki temu masz pewność że niezależnie od tego czy Twoje zadaszenie ma 2/3/4/5 czy więcej stanowisk, zawsze będzie oferować ten sam, najwyższy poziom bezpieczeństwa i trwałości.

 

 

Minimum formalności

Od audytu, przez projekt, po instalację.

Wybierając zadaszenia MikroSunBOX, wybierasz wsparcie profesjonalistów z branży fotowoltaicznej, którzy pomogą przejść Ci przez wszystkie etapy prowadzące do posiadania własnego Carportu PV.

Nasz przedstawiciel pomoże Ci wybrać optymalne miejsce na Twojej posesji, z uwzględnieniem nasłonecznienia czy komfortu późniejszego korzystania z zadaszenia. W ramach współpracy do każdego zapytania wykonujemy spersonalizowaną wycenę oraz projekt.

Pomagamy również w uzyskaniu możliwych na daną chwilę dofinansowań czy ulg na instalacje fotowoltaiczne.

Posadowienie Carportu MikroSunBOX oznacza również przydzielenie opiekuna posprzedażowego który pomoże w użytkowaniu zadaszenia, wsparcie serwisowe 24/7 oraz atrakcyjne rabaty i upusty na późniejszą rozbudowę czy modernizację fotowoltaiki.

 

Indywidualne akcesoria

Oraz markowe podzespoły.

Działamy w oparciu wyłącznie o sprawdzonych producentów elektroniki oraz dbamy aby nasze magazyny były zaopatrzone w sposób zapewniający posadowienie Twojego zadaszenia nawet w 48h. Niezależnie od modelu.

Jako producent, umożliwiamy również dowolne doposażenie lub niestandardową konfigurację pod kątem instalacji elektrycznej czy wyposażenia akcesoryjnego. Poza Zieloną Energią, zasilającą Twój dom czy firmę, zadaszenie MikroSunBOX może służyć jako ładowarka dla pojazdów EV, posiadać dodatkowe oświetlenie posesji, czy stanowić podstawę reklamową pod kaseton LED lub baner.

 

Załóż własną Mikrostację paliw

i otrzymaj zadaszenie MikroSunBOX za darmo, koszystając z ofery kompleksowej – oferta dla przedsiębiorstw.

Nasze przedsiębiorstwo jest częścią spółki energetycznej Ekopol Górnośląski Holding SA (www.eg.com.pl), która w swojej ofercie posiada między innymi nawierzchniowe zbiorniki do magazynowania paliw oraz dostawy oleju napędowego w ilościach hurtowych na terenie całego kraju.

Rozszerzając współpracę z zakresu fotowoltaiki o odbiór hurtowych ilości oleju napędowego pozwala na otrzymanie zadaszenia nawet za 1zł.